Obchod
Milan Jámbor
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Obec
- Kuzmice
- Od roku
- 1996
- IČO
- 37 007 084
Milan Jámbor
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 12 Kuzmice
- Na trhu od
- 1. júla 1996
- IČO
- 37 007 084
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Podnikanie v číslach
- 30
- rokov na trhu
- 1996
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Milan Jámbor
Milan Jámbor – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kuzmice. Podniká od 1. júla 1996.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Milan Jámbor
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 007 084
- Dátum vzniku
- 1. júla 1996
- Miesto podnikania
- 076 12 Kuzmice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trebišov, vložka č. 709-2944
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Milan Jámbor zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Milan Jámbor?
Miesto podnikania je v obci 076 12 Kuzmice.
Čím sa Milan Jámbor zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
Aké je IČO – Milan Jámbor?
IČO je 37 007 084.
Odkedy podniká Milan Jámbor?
Podnikanie začalo 1. júla 1996. Na trhu pôsobí 30 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.